Doru Octavian Dumitru la Sala Palatului

December 5, 2007 scris de  
In categoria Evenimente

Doru Octavian Dumitru revine pe scenă cu spectacolul „Mi-a fătat mintea!”, care va avea loc vineri, 21 decembrie 2007, ora 18:00, la Sala Palatului, Bucureşti.

Accesul interzis copiilor sub 12 ani!

Biletele costă 30, 40 sau 50 de lei şi pot fi achiziţionate de la magazinul Flamingo Unirii (etaj 3), de la magazinul MusicShop Batiştei, dar şi online de la www.bilet.ro şi www.ticketpoint.ro.

Comments

 • cirniala iulian

  avand in vedere ca diferenta dintre nebunie,prostie si inteligenta esta una forte mica aproape infima,un mare om care a stat la baza realizarii multor inventii precum : laserul (cea mai mare) si multe altele ;inainte de a se stinge din viata a grait o fraza care astazi ar putea devenii un “motou” excelent de urmat in viata :” cea mai mare realizare a ta este atunci cand poti sa asculti o prostie in liniste” filozof, inventator, anonim…

 • aegean

  din nefericire, diferenta dintre prostie si geniu este ca ultimul are limite…

 • gabi

  am fost la spectacol! Trebuie sa scriu “spectacol”….. fara lumini, fara decoruri, fara muzica. Efort laudabil DOD(chiar imi place tipul pe scena)……dar ne… prea zgarcit si sa consideri ca poti sa tepuiesti atatia oameni tre sa ai tupeu si sa fi infatuat, nu gluma. Surpriza – am luat bilete (de la casieria salii palatului) la vip- nu 50 ron ci 80 ron si vip insemnand sector A randul 18. Teapa!!!! Am cautat pe net producatorul -Agentia Internationala Christian Ratcher Munchen – teapa- nu sexista. Si-a facut si asta bani de craciun pe care nu-i putea face in Canada ca-l legau aia. Eh, pana o sa-mi raspunda aia de la protectia consumatorului ne mai face DOD de cateva ori – e vorba lui din spectacol, nu-i a mea, s-avem pardon!!!

 • Cristina

  Am fost foarte foarte dezamagita de marele spectacol ”MI-A FATAT MINTEA”
  Cum s-a produs un asa Esec????? Nu a reusit sa treaca peste momentul critic.
  Cred ca ar fi timpul sa se retraga . Am mai carat si alte 4 persoane dupa mine spunandu-le ca vor vedea ceva “bun”.
  Lasa-te de meserie!!!!!Ai obosit!!!.La revedere