Festival de rock la Timişoara

April 12, 2008 scris de  
In categoria Concert

Festivalul Open Mic TM se va desfăşura în perioada 11-13 aprilie 2008, la Casa de Cultură a Studenţilor din Timişoara.

Programul festivalului:

Vineri 11 aprilie, ora 20.00 – Blazzaj
– Melting Carousel
– Trio de Jazz

Sâmbătă 12 aprilie, ora 20.00 – Implant Pentru Refuz
– Era Ticăloşilor

Duminică 13 aprilie, ora 20.00 – Survolaj
– Sonatic
– Şcoala de Corecţie

Intrarea liberă.

Comments

  • tasmaniaD

    ma bucur ca vin atatea trupe bune la timisoara care este de altfel capitala rock in romania dar chiar nu vreti sa facem nimik impotriva unora care nu inteleg orasul la adevarata valoare cum ar fi george hora care scoate comercial k puya pt bani si implika numele orasului?indiferent cat de mult scade romania,obs ca si timisoara scade nu la fel de mult dar scade daca vreti sa vb dati add tasmaniaD_ftm_rocket daca mai exista suflet tm in voi!eu unah mai as