Concerte Iris în 2008

January 26, 2008 scris de  
In categoria Concert

Formaţia Iris va susţine un concert la Teatrul Naţional Bucureşti (TNB) pe data de 25 februarie 2008, cu începere de la ora 19:00. Spectacolul face parte din turneul Aeterna şi o are ca invitată pe Felicia Filip.

Biletele au trei categorii de preţuri: categoria 1 – 150 ron, categoria 2 – 120 ron şi categoria 3 – 100 ron. Ele vor putea fi achiziţionate de pe site-ul bilete.ro.

Până la concertul din Bucureşti, Iris va mai cânta, cu ocazia turneului Aeterna, la Teatrul Naţional din Cluj Napoca, pe data de 31 ianuarie, şi la Opera Română din Timişoara, pe data de 1 februarie. Pentru concertele din ţară, biletele se găsesc la casieriile sălilor.

Comments

  • GEO

    IRIS NU MAI CANTA PENTRU FANII ADEVARATI CARE MUNCESC CINSTIT PT UN SALARIU DIN CARE NU ISI POT PERMITE ASA UN BILET SCUMP. PACAT CRISTI MINCULESCU TE-A INFLUENTAT NEGATIV CA INTOTDEAUNA NICOARA.NU COMBINATI BINE ARTA CU BUSSINESS-UL.

  • fan cristi

    mars ma de aici!
    cristi isi da viata pt fiecare concert, merita sa dai pe un bilet cat castigi in 5 luni de munca rah’tule!