Blaxy Girls lansează un nou hit

July 24, 2011 scris de  
In categoria Evenimente

Dacă în urmă cu trei ani puştoaicele drăguţe de la Blaxy Girls făceau furori cu piesa If you Feel my Love, şi trei din patru telefoane din metrou aveau această melodie de apel, adolescentele de la malul mării au revenit săptămâna trecută pe piaţă cu un nou single, în acelaşi stil rock alternativ, intitulat “Mr. & Mrs. President”. Sunt curios ce impact va avea noua melodia a fetelor şi cum va arăta videoclipul. Dar până atunci mai jos aveţi piesa.

Comments

  • coralia

    misto si melodia asta ca toate cele cantate de ele. bravo, bg!

  • andreea

    Imi place! In totdeauna mi-au placut fetele de al blaxy girls mi-as dori ca, candva sa ajung unde au ajuns ele pt ca sunt chiar super tari! I mean coooll

  • claudiu

    imi place mult melodia. iubesc trupa asta si toate melodiile lor.