Banchetul Liceului Stefan Procopiu – Vaslui

May 8, 2009 scris de  
In categoria Banchet

Banchetul Liceului Stefan Procopiu din Vaslui va avea loc la Slanic Moldova, in perioada 29-31 mai.

Comments

 • nu ma cunosti

  am stat la cel mai prost hotel din toata Romania.. cu cea mai proasta macare.. in rest, totul a fost extraordinar !

 • nu ma cunosti

  mancare*

 • vlaxu

  am stat in cel mai prost hotel…am mancat mancare de mata, cal , oaie….urs…conditiile de kakat….am rupt un pat ….mo costat 350 lei …bine ca era deja rupt… da ..na….deci sfatul meu e sa va duceti la Slanic Moldova …da sa nu va cazati in hotel VENUS

 • Florin

  a fost f frumos. . . .dar va sfatuiesc sa nu va cazati la hotelul Venus. . . .asta doar daca nu vreti sa gasiti in ciorba elastice. Cred k e hotelul cu cea mai proasta cazare din tara. . .

 • Alex

  halal hotel care servesc clientii cu mancarea ramasa cu o zi inainte d la o nunta. . . .ciorba cu elastic. . .marele hotel Venus-Slanic Moldova. . .

 • Somebody

  Noroc de noi ca am stiut sa ne distram si sa uitam de conditiile jalnice. Camere mizerabile,miros urat, apa calda cu portia, liftul jalnic..te blocai mereu,mancare pentru bolnavi (fara sare,ulei)….asta e. Important e ca ne’am distrat si a fost bine in final. Totusi un sfat : feriti’va de acel hotel!