Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Alexandru Papiu Ilarian din Târgu-Mureş

October 29, 2008 scris de  
In categoria Bal, Galerii foto

Am primit pozele de la Balul BobocilorLiceul Alexandru Papiu Ilarian din Târgu-Mureş. Cei din liceul Alexandru Papiu Ilarian s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi pentru cele mai mişto tipe sau cei mai drăguţi băieţi.

bal-alexandru-papiu-ilarian-1.jpgbal-alexandru-papiu-ilarian-2.jpgbal-alexandru-papiu-ilarian-3.jpgbal-alexandru-papiu-ilarian-4.jpgbal-alexandru-papiu-ilarian-5.jpgbal-alexandru-papiu-ilarian-6.jpgbal-alexandru-papiu-ilarian-7.jpgbal-alexandru-papiu-ilarian-8.jpgbal-alexandru-papiu-ilarian-9.jpg

Comments

 • corina

  hey…astea sunt pozele de pe aparatu meu…;))

 • bianca

  poze de la bal.ok.dar unde sunt bobocii?castigatorii?ceva care sa arate ca a avut loc un bal al bobocilor acolo:D
  eu nu vad decat niste tipe dragutze care s-au pozat in diferite ipostaze pentru a ne demonstra noua ca au avut parte de o seara deosebita presupun.

 • ramona

  ce bal?astea nu-s poze de bal..astea is poze cu cateva din papiu.bianca are dreptate,trebuiau sa fie poze cu boboci,lume etc.

 • Edy

  Asteptam poze de la voi cu bobocii pe adresa de mail edward@viatadeliceu.ro

 • miimi

  cateva pitzipoance………
  care sunt castigatrii?

 • @diana, foarte dragute tipele , ce sa zic :))

 • @bianca , scz