Poze de la Balul Bobocilor – Colegiul Naţional Barbu Ştirbei din Călăraşi

November 7, 2008 scris de  
In categoria Bal, Galerii foto

Am primit pozele de la Balul BobocilorColegiul Naţional Barbu Ştirbei din Călăraşi. Cei de la Colegiul Naţional Barbu Ştirbei s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi pentru cele mai frumoase poze.

Mulţumim pentru poze, Mihai!

bal-liceul-barbu-stirbei.jpgbal-liceul-barbu-stirbei-2.jpgbal-liceul-barbu-stirbei-3.jpgbal-liceul-barbu-stirbei-4.jpgbal-liceul-barbu-stirbei-5.jpg

Comments

 • Ce sa zic…la bal a fost sooper tare …’s si eu pe acolo dansam q remus dar mi se vede dekt parul=))

 • Blondu ( Mihai )

  Pai … cred ca a fost unul dintre cele mai super baluri din Calarasi … in anul 2008…. avand in vedere ca sunt in acest liceu… v-am “donat” pozele :)) … cu gandul… ca poate reusesc sa fac liceul nostru… sa fie mai cunoscut… si pe un plan distractiv!!! Tineti-o tot asha!

 • emma

  pai ce sa spoon……dn cte observ v’ati distrat pe cinste…avand in vedere k dn toamna anului 2009 o sa fiu colega cu voi…o sa fie foarte frumos…sper k si l acest bal sa fie o astfel de atmosfera ….si s nu uit nikiodata …… abia ast sa va cunosc pe toti..:X:X:X:X:X::X::X:X::*:*:*:*:*:

 • :P

  ce gluma buna.. =))=))=))=))=))=)) fff tari pozele.. mahalaua e la inaltime

 • sunt in clasa a7-a si vreau sa merg la la acest colegiul din poze cred ca a iesit super bravo voua