Balul Bobocilor – Liceul Anghel Saligny din Bucureşti

November 15, 2008 scris de  
In categoria Bal

Balul bobocilor – Liceul Anghel Saligny din Bucureşti va avea loc pe data de 16 noiembrie 2008, în Club Metropolis , cu începere de la ora 14,00. Invitaţi la eveniment vor fi Alex şi DJ TAVI. . Preţul unui bilet este de 18 RON.

Comments

 • CILLY’

  Frate da pozele cand le puneti si voi???

 • vaidanezu

  cei mai frumosii ani din viatza….cel mai frumos balll….ce mai frumoasa atmosfera… marfaaaaaaaaaaaa 😉

 • Mister 3

  cand puneti pozele?:((

 • Edy
 • dorina

  cel mai sukk liceu \:d/ se vd ca invatam noi in el:X:X:x

 • ioana

  cel mai tare liceu sa mor aici:X:X:X: bv organizatorilor…felicitari…a iesit super:*

 • ioana

  thomane e si nancy pe acolo prin poze:)):)):)):)

 • mnbf

  cele mai bune organizari ale bobocilor sunt la acest liceu,neintrecut in bucuresti caci tot directoarea si ing.eugenia balasa si prof.phd. mircea h.orasanu au avut contributii in aceste chestiuni;

 • Aveti dreptate cand spune-ti ca e cel mai bun liceu si eu l-am terminat acum ceva timp,si daca imi permite-ti as vrea sa va dau un sfat…………bucurati-va de anii de liceu ca va va fi foarte,foarte dor de ei.mie una imi lipsesc foarte mult dar din pacate nu mai pot da timpul innapoi. Bucurati-va de viata de liceu ca e cea mai frumoasa:*:*:*